Phyto Squam Kit Programa Anticaspa

21.50

9 stok

SKU: 3701436908751 Kategori:

Përshkrim

PHYTO SQUAM PROGRAMA ANTICASPA
PROGRAMI PHYTO KUNDËR ZBOKTHIT

PËR ZBOKTH ME SKALP TËNYNDYRSHËM

125 ml + 250 ml


Trajtim kundër zbokthit me një çmim special që rekomandohet për personat me skalp të yndyrshëm.
Ky progran trajtues përfshinë dy faza:

 • Faza 1: Shampo intensive kundër zbokthit Phyto Squam. Formati 125 ml.
 • Faza 2: Shampo për mirëmbajtjen e pastërtisë kundër zbokthit Phyto Squam. Formati 250 ml
 1. Shampo intensive kundër zbokthit Phyto Squam:
  Trajtim-shampo i koncentruar me përbërës aktivë me origjinë natyrale. Ai kombinon një efikasitet rekord kundër zbokthit me një rezultat të pashembullt bukurie.Kompleksi i miratuar kundër zbokthit [Piper i Zi + Dru Guyanez] është 100% me bazë bimore dhe natyrale. Duke qenë unik, kombinon bukurinë e flokëve dhe efikasitetin e provuar kundër zbokthit, duke konkurruar me përbërësit aktivë referencë të trajtimeve kundër zbokthit.
  Ekstrakti i Sophora riparon dhe forcon barrierën e lëkurës për të parandaluar rikthimet.

  Respekton lëkurën e kokës dhe i lë flokët të butë, me shkëlqim dhe të lehtë për t’u krehur.

  Përdorimi:
  Aplikohet direkt në lëkurën e thatë të kokës, masazhojeni butësisht dhe lëreni për 5 deri në 7 minuta, kur bie në kontakt me ujin shndërrohet në shampo. Mund të përdoret si trajtim 2-javor.

 2. Shampo për mirëmbajtjen e pastërtisë kundër zbokthit Phyto Squam:
  Shampo e krijuar posaçërisht për flokë me tendencë yndyre, eliminon zbokthin në mënyrë të qëndrueshme, duke i dhënë flokëve bukuri dhe vitalitet.Një sinergji e përbërësve aktivë pastrues dhe anti-irritues që redukton sekretimin e sebumit dhe qetëson skalpin e kokës.

  I pasuruar me përbërës aktivë bimorë sublimues, PHYTOSQUAM garanton shkëlqim dhe butësi për flokët.

  Përdorimi:
  Përdoret pas një trajtimi 2-javor me shampon intensiv kundër zbokthit PHYTOSQUAM. Aplikojeni në flokë të lagur, riaplikoni, masazhojeni butësisht dhe lëreni për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni tërësisht.

PËRBËRËSIT AKTIV:

 • Ekstraktet e Piperit të Zi dhe drurit të Guajanës – ky kompleks botanik me performancë të lartë eliminon thekonet e zbokthit nga flokët duke balancuar lëkurën e kokës dhe sebumin e lëkurës.
 • Ekstrakt Celandine – qartëson flokët dhe lëkurën e kokës
 • Ekstrakti i shelgut – i pasur me flavonoide dhe tanina, ai përforcon efektin kundër zbokthit të përbërësve të tjerë aktivë përmes vetive të tij pastruese dhe rregulluese.

VEGAN | PA SULFATE | PA PARABEN | PA SILIKON | PA MIT | PA ALKOOL

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phyto Squam Kit Programa Anticaspa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *