Phytoapaisant Shampoo

13.00

Kategori:

Përshkrim

Phytoapaisant shampo
I rekomandueshem per skalp te ndjeshëm dhe te irrituar

Një shampo hipoalergjik, i krijuar për të qetësuar dhe pastruar butësisht skalpet e ndjeshme duke respektuar ekuilibrin e tyre natyral. Koka është e qetësuar dhe flokët duken te ringjallur dhe shëndetshëm.

Perdorimi: aplikojeni kur lëkura e kokës të ndjehet e kruar dhe irritohet. Perdoret një herë në javë. Alternoni me një shampo të rregullt.
Vendoseni në lëkurën e kokës të lagur, masazhojeni butë, më pas shpëlajeni.
Përsëritni 2 here, lëreni 2 minuta, pastaj shperlajeni tërësisht.

Perdorimi:
Ekstrakt Purslane
Ekstrakt prej mallow
Ekstrakt i rrënjës së çikores
Lule Tilia
Lule e pasionit

sqAlbanian