Phytocedrat Shampo

13.00

SKU: 3338221003041 Kategori:

Përshkrim

Phytocedrat shampo
Per pastrim dhe balancim te yndyres se flokeve

Kjo shampo antiseptike shfrytëzon fuqitë natyrore të vajit të limonit, lëvores së pishës, barbarozës, rozmarinës për të pastruar dhe rregulluar lëkurën e kokës. Rekomandohet për ata që janë të prirur për një skalp të yndyrshem, parandalon përhapjen e sebumit të tepërt ndërsa siguron përfitime ultra-thithëse të vajit. Kjo shampo luksoze ofron pastrim të thellë dhe përfitime anti-kërpudhave. Flokët lihen të fryra, të buta dhe me shkëlqim.

Perdorimi: vendoseni në lëkurën e kokës së lagur. Masazhoni me delikatesë në lëkurën e kokës dhe flokë. Lëreni të veprojë për 2 minuta dhe më pas shpëlajeni. Mund të përdoret deri në 2 herë në javë.

Perberesit aktiv:
Vaj limoni
Rodhe
Lëvorja e pishave
Proteina e sojës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phytocedrat Shampo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *