Phytocyane Ampula

48.00

SKU: 3338221000033 Kategori:

Përshkrim

PHYTOCYANE
AMPULA-SERUM PER FEMRA
SERUM PËR RËNIE KRONIKE-TË SHPREHUR TË FLOKËVE
12 ampula


Serum per forcim te skalpit i dedikuar per renie kronike dhe te shpeshte te flokeve

Stresi, Dieta, Shtatzënia, ilaçet… Jeta? Kjo formulë botanike, pa ilaçe, ndihmon në ngadalësimin e rrallimit të përkohshëm të flokëve dhe mbështet mikro-qarkullimin natyror të skalpit për të krijuar një mjedis optimal për rritjen e flokëve të reja. Serumi është i pasur me aminoacide të squfuruara, vitamina dhe proteina për të nxitur rritjen e shëndetshme të flokëve në rrënjë!

94% e përdoruesve vunë re flokë dukshëm më të plotë.

 • Ndihmon në fillimin e rritjes së re të shëndetshme
 • Inkurajon prodhimin e keratinës për flokë më të trashë dhe më të fortë
 • Ristrukturon fibrat e flokëve për të përmirësuar shkëlqimin e tyre
 • Ngadalson procesin e shfaqjes së flokëve gri

PËRBËRËSIT AKTIV:

 • Procianide grejpfruti
 • Ginkgo biloba
 • Tirozine
 • Soje
 • Vitamine B6

PËRDORIMI:

 1. Trajtimi intensiv
  Aplikoni 3 here ne javë për 1 muaj, pastaj 1 here javë për 2 muaj. Vendoseni në flokë të thatë ose të thatë me peshqir. Shishes se hapur, bashkangjitni majën e aplikuesit. Me kujdes aplikojeni në rrënjën e flokëve, seksion pas seksioni. Masazhoni për të stimuluar lëkurën e kokës dhe për të inkurajuar përhapjen. Mos e shpëlani. Stiloni flokët si zakonisht.
 2. Mirembajtja
  Aplikojeni 1 here në javë. Mund të përdoret gjatë gjithë vitit.

VEGAN | PA PARABEN | PA SILIKON | PA HORMONE | PA DROKA | PA GLUTEN 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phytocyane Ampula”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *