Phytodensia Shampo

18.00

SKU: 3338221000675 Kategori:

Përshkrim

Phytodensia shampo
E dedikuar per flokë te holluar

Shampo me shkumë delikate. Pastron butësisht fibrat e flokëve duke i bërë ato të duken më të bukura, duke shtuar vëllim, lehtësine ne krehje dhe butësine në prekje
Rituali kundër plakjes për kujdesin e lëkurës dhe flokut Phytodensia vepron si në lëkurën e kokës ashtu edhe në morfologjinë e fibrave të flokëve për të rifituar flokët e zjarrtë dhe gjallerine e tyre.

Perdorimi: aplikojeni shampon në flokë të lagur. Butësisht masazhojeni derisa te formoje shkume dhe pastaj shpëlajeni. Përsëriteni dhe lëreni për dy minuta për të rritur veprimin e tij të kujdesit për flokët. Ne fund shpëlajeni mirë.

Perberesit aktiv:
Vernonia & Ekstrakt rrushi,
Acid Hialuronik,
Kolagjen akacie

sqAlbanian