Ofertë!

Phytoelixir Huile Subtile

21.00

4 stok

SKU: 3338221000958 Kategori:

Përshkrim

Phytoelixir vaj
Vaj ushqyes intensiv per floke shume te thate

Trajtoni flokët tuaj me ushqimin që meritojnë me këtë vaj luksoz, rinovues. Formula e bute dhe e lehtë për t’u shpëlarë depërton pa mundim në secilën fije duke sjellë në jetë flokët ultra të thatë ose të dëmtuar. Veçanërisht e pasur me Vitaminë E dhe vaj të verdhë ultra ushqyes, përziehet me vajra kamelje dhe karanja për të rigjeneruar dhe mbrojtur fijet e flokëve nga agresionet e jashtme.
Flokët ndjehen menjëherë të rimbushura dhe butësia, elasticiteti dhe shkëlqimi origjinal i rikthehen. Formula është 98% natyrale dhe botanike.
Hidraton dhe përmirëson elasticitetin
Ushqen dhe forcon
Rimbush dhe mbron

Perdorimi: aplikojeni në gjatësinë e mesit dhe majat e flokëve të thatë. Masazhoni me delikatesë për të shpërndarë produktin, duke u përqëndruar në skajet. Lëreni për 10 minuta ose më shumë në varësi të nivelit të porozitetit të flokëve. Shpëlajeni tërësisht, dhe pastaj vazhdoni me shampo.
Përdoreni 1 deri 2 here në javë për 5 javë rresht, pastaj një herë në javë për t’u mirëmbajtur.

Për një ritual të plotë të bukurisë, aplikoni Phytopolléine Botanical Scalp Trajtim në lëkurën e kokës dhe Phytoelixir Subtle Intense Nutrition Oil mbi gjatësitë dhe majat e flokeve dhe lëreni të veprojë për 20 minuta.

Perberesit aktiv:
Vaji Camellia
Vaj i embrionit të misrit
E verdha e vezës
Vaj Karanja

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phytoelixir Huile Subtile”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *