Ofertë!

Phytoelixir Shampo Nutri

12.60

SKU: 3338221000569 Kategori:

Përshkrim

Phytoelixir shampo
Shampo ushqyese intensive per floke shume te thate

Shampoja Phytoelixir është një shampo e butë shkumëzuese që ndërthur dyllin e luleve të narcisit me vajin e makadamias së kapsuluar, duke lëshuar një valë të fuqishme ushqimi për të riperterire flokët ultra të thatë me bukuri. Lipidet thelbësore plotësohen. Flokët shndërrohen menjëherë me premtimin e rezultateve afatgjata.
Hidraton dhe përmirëson elasticitetin
Ushqen dhe forcon
Rimbush dhe mbron

Perdorimi: në flokë të lagur, vendosni një sasi të shamponit dhe masazhoni butësisht derisa te shkumëzoj. Shpëlajeni dhe përsëriteni, duke lënë shkumën për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni tërësisht.
Mund të përdoret çdo ditë.

Perberesit aktiv:
Vaji Macadamia
Dylli i lules se Narcisit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phytoelixir Shampo Nutri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *