Phytokeratine Extreme Maske

Ofertë!

19.50

4 stok

SKU: 3338221001467 Kategori:

Përshkrim

Phytokeratine extreme maske
Maske e dedikuar per floke shume te demtuar

Kjo maskë e jashtëzakonshme rigjeneruese për flokë ultra të thatë, të brishtë dhe të dëmtuar funksionon për të riparuar dhe transformuar flokët menjëherë dhe me perdorim te vazhdueshem.
Formula e saj mbështjell çdo fibër me perberesit e mrekullueshëmqe ka, duke rivendosur elasticitetin dhe forcën qe u nevojitet flokeve per ta fituar butësinë, kthjelltesine dhe shkëlqimin natyral te tyre.
Riparon dhe ushqen floket
Redukton keputjen e flokeve

Perdorimi:
Për flokë të dobet: Pas larjes me shampo, në flokë të tharë me peshqir, vendosni një sasi të vogël në gjatësi dhe në maja. Krihni floket për ta shpërndarë në mënyrë të barabartë dhe lëreni të veprojë për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni tërësisht.
Për flokë të trashë: Pas larjes me shampo, në flokë të tharë me peshqir, vendosni një sasi të te vogel në gjatësi dhe në msjs. Krihni floket për të shpërndarë në mënyrë të barabartë dhe lëreni për 5 deri në 10 minuta ose më gjatë nëse është e nevojshme. Shpëlajeni tërësisht.

Për një ritual të plotë restaurues, Phyto Paris rekomandon përdorimin e Phytoelixir Subtle Intense Nutrition Nutrition një herë në javë.

Perberesit aktiv:
Gjalpi Sapote i pasur me acide yndyrore Omega 6
Vaj nga druri Baobab: Rikthen filmin hidrolipidik
Keratine botanike

sqAlbanian