Phytokeratine Extreme Shampo

18.00

Kategori:

Përshkrim

Phytokeratine Extreme shampo
Shampo i dedikuar per floke shume te demtuar

Phytokeratine extreme shampo pastron butësisht dhe përgatit flokët për trajtimin përfundimtar rikuperues. Testuar dhe prodhuar klinikisht në laboratorët e dedikuar Phyto Paris për të arritur nivelet më të larta të efikasitetit dhe pastërtisë.
Kjo shampo që lë pa frymë është e mbushur me ekstrakte të pastra bimore, të cilat përdoren në vend të ujit për të dhënë një formulë vërtet të fuqishme dhe efektive.
Pastron butësisht edhe flokët më delikatë
Hidraton flokët
Lehtëson krehjen dhe stilimin

Perdorimi: në flokë të lagur, vendosni një sasi të vogel te shampos dhe masazhoni butësisht derisa te shkumoje. Shpëlajeni dhe përsëriteni, duke lënë shkumën për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni tërësisht.

Perberesit aktiv:
Gjalpi Sapote i pasur me acide yndyrore Omega 6
Vaj nga druri Baobab: Rikthen filmin hidrolipidik
Keratine botanike

sqAlbanian