Phytolium Shampo

13.00

Kategori:

Përshkrim

PHYTOLIUM
SHAMPO PËR MESHKUJ – TRAJTIM FORCUES
FLOKË TË DOBËSUAR DHE TË HOLLË
125 ml


Një alternativë natyrale dhe efektive për ata që përjetojnë rrallimin e flokëve për shkak të alopecisë androgjenetike. Kjo formulë inovative është shumë e përqendruar në ekstraktet e lëvores së bimëve Rooibos dhe Cinchona Bark për të aktivizuar skalpin duke stimuluar daljen e flokëve te reja dhe për ti bërë ato më të dendura.

  • Rrit mikro-qarkullimin dhe stimulon lëkurën e kokës
  • Fortifikon skalpin e kokës
  • Jep forcë dhe gjallëri flokëve
  • Përgatit skalpin e kokës për trajtimin Phytolium® 4 Treatment

Për 88% me pak rënie dhe ngadalsim i rënies së flokëve

PËRBËRËSIT AKTIV:
Rooibos
Vitamina B3
Sherebela
Ekstraktet e xhensenit
Leh Cinchona

PËRDORIMI:
Vendosni një sasi në flokët e lagur. Masazhojeni, pastroni dhe shpëlajeni. Përsëriteni duke e lënë shkumën për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni tërësisht.

VEGAN | PA PARABEN | PA SILIKON | PA GLUTEN

sqAlbanian