Phytomillesime Shampo

18.00

SKU: 3338221001603 Kategori:

Përshkrim

Phytomillesime shampo
Flokë të trajtuar me ngjyra

Vetëm pasi të keni ngjyrosur flokët, ngjyra juaj është me shkëlqim, e gjallë dhe ju i pëlqeni! Por që nga shampoja e parë, ngjyra zbehet dhe bëhet e zymte. Qe te mos ju ndodhe kjo, ne ju rekomandojme Phytomillesime Shampo.
Shkumë delikate, mbron ngjyrën nga zbehja. Flokët janë pafundësisht të mëndafshtë dhe me shkëlqim.

Perdorimi: aplikojeni shampon në flokë të lagur. Masazhojeni butë, më pas shpëlajeni mirë.

Perberesit aktiv:
Ekstrakti Edelweiss, i njohur për vetitë e tij antioksiduese, ndihmon në zbutjen dhe qetësimin.
Nxjerrja e mollës Red Love, një antioksidant i shkëlqyeshëm, vepron si një mburojë që mbron flokët nga faktorë të jashtëm agresivë, forcon fibrat dhe ruan ngjyrën.
Ekstrakti i frutave dhe luleve të mollëve dhe ekstrakti e hibiscus zbut butësisht luspat e flokëve, duke iu dhënë atyre shkëlqim.

sqAlbanian