Phytonovathrix Shampo

15.50

 

 

Kategori:

Përshkrim

PHYTONOVATHRIX
SHAMPO ENERGJIZUESE
PËR FLOKË TE HOLLË
200 ml


Një  produkt plotësues thelbësor i trajtimit global kundër renies së flokëve. Shampo PHYTONOVATHRIX përgatit skalpin e kokës për veprim kundër rënies së flokëve.

I mbushur me përbërës aktivë me origjinë bimore, të tilla si Guarana dhe ekstrakte të algave të kuqe, tonifikon lëkurën e kokës, forcon fibrat dhe siguron një efekt të këndshëm i cili menjëherë jep një ndjenjë të flokëve më të fortë.

 • Stimulon dhe energjizon skalpin e kokë
 • Fortifikon dhe trash fibrat e flokëve
 • Forcon dhe zbukuron flokët

PËRBËRËSIT AKTIV:

 • Ekstrakt guarana
  Veti energjike, aktive për të rikthyer forcën dhe fuqinë e flokëve.
 • Ekstrakt i Algave të Kuqe
  Me veti  mbeshtjellese, mbështillet rreth fibrës për flokë dukshëm më të trashë.
 • Ekstrakt i bishtit të kalit
  Veti astringente.

PËRDORIMI:
Vendoseni në flokë të lagur, masazhojeni butë. Lëreni të veprojë për 2 minuta dhe më pas shpëlajeni. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Mund të përdoret deri në 3 here në javë.

VEGAN | PA SULFATE | PA PARABEN | PA SILIKON | PA GLUTEN

sqAlbanian