Phytonovathrix Lotion

26.00

4 stok

SKU: 3338221003539 Kategori:

Përshkrim

PHYTONOVATHRIX LOCION
LOCION I KONCENTRUAR FLOKËSH
TË GJITHA LLOJET E RËNIES SË FLOKËVE
150 ml


I formuluar me 99% përbërës natyralë, ky locion i freskët dhe i lehtë u jep flokëve një nxitje të vërtetë. Përbërësit e tij aktivë të jashtëzakonshëm nxisin një rritje më të shpejtë, flokë më elastike dhe tekstura perfekte e locionit mbështjell flokët menjëherë, duke i’u rikthyer flokëve volumin pa i lënë ato të yndyrshme apo ngjitëse.

  • Ri-energjizon dhe forcon flokët
  • Flokët fitojnë volum menjëherë pas aplikimit
  • Flokët janë më elastike dhe te shëndetshme

PËRBËRËSIT AKTIV:

  • Ekstrakti i tulipanit
  • Qelizat staminale Globularia
  • Nxjerrja e bishtit të kalit me vetitë astringjente

PËRDORIMI:
Aplikoni 6 spërkatje në të gjithë flokët e thatë ose të lagur – çdo ditë. Masazhoni rrënjen e flokëve me pak më shumë forcë për të efektshmëri më të madhe. Përfundoni trajtiminn duke aplikuar 2 deri në 3 spërkatje në gjatësi. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Trajtim idal kundër rënies së flokëve, mund të përdoret gjithashtu si një plotësues për një efekt të menjëhershëm te volumit dhe dendesise se flokut.

VEGAN | PA SULFATE | PA PARABEN | PA SILIKON | PA GLUTEN

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phytonovathrix Lotion”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *