Phytopolleine Elixir

Ofertë!

14.40

Kategori:

Përshkrim

PHYTOPOLLEINE
TRAJTIM BOTANIK I SKALPIT

Një përzierje e fuqishme e vajrave 100% esenciale që detoksifikon, ekuilibron lëkurën e kokës dhe parandalon zbokthin. Ekstraktet natyrore të rozmarinës, selvise, eukalipt dhe limonit pastrojnë menjëherë skalpin e kokës dhe heqin të gjitha papastërtitë (mbetjet e stilimit, vajrat, papastërtitë). Një trajtim ideal i kokës për të aktivizuar dhe forcuar flokët e ndjeshëm, të dobët dhe të pa jetë.
Çdo shishe përmban pothuajse 4 paund bimë të freskëta!
Rekomandohet për ata që kanë probleme me skalp të pabalancuar, qoftë i thatë, me vaj, me kruarje ose i irrituar.
Pastron dhe ekuilibron skalpin e kokës
Stimulon mikroqarkullimin
Energjizon dhe forcon flokët
Krijon mjedisin optimal për rritjen e shëndetshme të flokëve

Perdorimi: Vendoseni në skalpin e kokës seksion pas sektori duke përdorur shishen me pikatore. Masazhojeni butësisht në lëvizje rrethore. Lëreni për 20 minuta. Pastroni flokët me shampo si normalisht.

Këshillë PHYTO: Për një trajtim intensiv, lereni në flokë brenda natës. Mos e përdorni 5 ditë para ose pas tretmanit te ngjyrosjes.

Perberesit:
Vaj limoni: Pastron skalpin e kokës
Vaj misri: Qetëson dhe qetëson lëkurën e kokës
Vajra thelbësorë të Rozmarinës, Sherebelës dhe Qiparisës

sqAlbanian