Sale!

Phytovolume Volumizing Shampoo 400ml

8.00

SKU: 3338221010179 Category:

Description

PHYTOVOLUME VOLUMIZING SHAMPOO
SHAMPO PËR FLOKË VOLUMINOZE
PËR FLOKË TË HOLLË, TË SHESHT DHE PA VOLUM 
400 ml


Jeni të lodhur nga flokët e hollë, të sheshtë dhe të mërzitshëm? Me ngjyrën e saj të bukur të kuqe të tejdukshme, kjo shampo e lëngshme me pak teksturë pastron butësisht skalpin e kokës duke zhvilluar një shkumë të ajrosur dhe të lehtë, për stilim më të lehtë, që zgjat, pa i rënduar flokët me plot vëllim.

80% PËRBËRËS NATYROR

Ekstrakti i bambusë e transmeton forcën e tij tek fibra, ndërsa nxjerrja e yarros dhe tormentilës zgjon pranverën e flokëve tuaj.

Një buqetë me trëndafila, jasemini dhe gardenia krijon një ndjesi freskie, të holluar me ujë, të mbështjellë me myshk të butë dhe dru sandali.

PËRBËRËSIT AKTIV:

  • Ekstrakt Bambuje
    I pasur me silicë, ndihmon në forcimin e korteksit dhe i jep elasticitet fibrës së flokëve.
    Veprim ristrukturues: flokëve ju rikthen strukturën e tyre me volum të shtuar.
  •  Nxjerrja e Yarrow dhe Tormentil
    Veti tonifikuese dhe astringente.

PËRDORIMI:
Vendoseni në flokë të lagur, masazhojeni butë. Lëreni të veprojë për 2 minuta dhe më pas shpëlajeni. Përdoreni sa herë që lani flokët, si shampoja juaj e preferuar e përditshme.

Për një ritual të plotë, përdorni në kombinim me pjesën tjetër të gamës PHYTOVOLUME.

VEGAN | PA SULFATE | PA PARABEN | PA SILIKON | PA ALKOOL | PA MCIT