Premium Christmas Box Silky Cream + Eye Cream

120.00

Kategori: ,

Përshkrim

LIERAC SET ABSOLUT KUNDËR PLAKJES
PREMIUM SILKY CREAM 50ml + PREMIUM EYE CREAM 15ml
LËKURË NORMALE DHE TË KOMBINUAR
50 ml + 15 ml


Një set i jashtëzakonshëm absolut kundër plakjes i cili përmban:

Krem PREMIUM Silky 50ML
I frymëzuar nga mjekësia rigjeneruese, Kremi Absolute Anti-Aging Silky korrigjon të gjitha shenjat e plakjes: rrudhat, varjen, humbjen e densitetit, njollat, lëkurën e parregullt.
Në zemër të formulës së tij, heksapeptidi i patentuar FX * biomimikon një proteinë natyrale të lëkurës, FOXO, e cila mbron qelizat staminale dhe nxit rigjenerimin e lëkurës. Ky trajtim i jashtëzakonshëm pasurohet gjithashtu me ekstrakte antioksidante të luleve të zeza dhe koncentrat Hyalu-3 me veprim të dëshmuar kundër plakjes.
Ideale për lëkurë normale në kombinim.

SI DHURATË: Krem sysh PREMIUM 15ML
Trajtimi i syve me rigjenerim të lartë.
I frymëzuar nga mjekësia rigjeneruese, kremi Absolute Anti-Aging Eye korrigjon të gjitha shenjat e moshës dhe rrudhat e thella rreth zonës së syve.

  • Redukton edhe rrudhat më të thella
  • Lëkurë më e dendur, rivitalizim
  • Çehre më rrezatuese
  • Njollat më pak të dukshme
  • Poret e ngushta, teksturë e rafinuar e lëkurës

PËRDORIMI:
Kremi Premium Silky: Aplikojeni në fytyrë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje
Kremi Premium Eye: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në qepalla dhe rreth syve (poshtë dhe lart syrit)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Premium Christmas Box Silky Cream + Eye Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *