Premium La Cure

110.00

2 stok

SKU: 3508240005061 Kategori:

Përshkrim

PREMIUM Serum per fytyre
Anti-rrudhe absolut

Duke përfituar nga zbulimet e fundit në mjekësinë rigjeneruese, La Cure Anti-Aging Absolut është pajisur me një kompleks të ri inovativ i cili synon fenomenin e plakjes së përshpejtuar të lëkurës. Kombinon hexapeptide-FX, një përbërës aktiv shumë i dozuar si FOXO që siguron rigjenerimin e indeve, me teknologjinë GDF-11, e aftë të stimulojë veprimin e proteinave rinore GDF-11, në origjinë të përtëritjes. Numri i qelizave të reja rritet, numri i qelizave të vjetra zvogëlohet. Me kalimin e ditëve, lëkura çlirohet nga shenjat e stresit, rigjenerohet dhe fytyra rifiton rininë e saj në vetëm njëzet e tetë ditë.

Perdorimi: Vendoseni ne mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë para kujdesit tuaj të zakonshëm ditor. Kurimi prej 28 ditësh, 1 deri 3 herë në vit.

Perberesit aktiv:
Hexapetide FX – rigjenerimi i lartë:
riprodhimi i veprimit të FOXO (proteina e pavdekësisë)
Rivendos funksionimin optimal të qelizave burimore për të rifilluar rigjenerimin epidermal dhe dermal – më shumë qeliza të reja

Teknologjia GDF-11 – përtëritje e lartë:
stimulimi i sintezës së GDF-11 (proteina e të rinjve)
Rinovon qelizat plakëse për të rivendosur karakteristikat e qelizave të reja dhe aftësinë e tyre për vetë-riparim = më pak qeliza të vjetra

Pasuritë plotësuese:
– Niacinamide Revitalising (rritja e energjisë)
– Lule të zeza anti-oksiduese
– Koncentrat anti-plakje Hyalu-3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Premium La Cure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *