Ofertë!

Sunissime Aftersun Face Serum

30.75

SKU: 3508240006631 Kategori: ,

Përshkrim

SUNISSIME Serum pas diellit per fytyre
Anti-rrudhe

Serumi pas Diellit mbron lekuren nga demtimi i fotoneve, kombinimi i omega-3 & 9, acidit hialuronik dhe një peptidi aktivizues për rrezitje mundeson qe lekura të jete e qetësuar intensivisht dhe te attije nxirje të sublimuar, pa parregullsi pigmentare. Falë strukturës së tij te perfituar nga CRYO EFFECT TEKNOLOGJIA, ky serum pas diellit qetëson ndjenjat e mbinxehjes lekurore duke ulur ndjeshëm temperaturën deri ne -3.4 grade.

Perdorimi: Vendoseni në fytyrë dhe dekolte pas çdo ekspozimi në diell.

Perberesit aktiv: ekstrakte te Hamamelis, omega 3&9, acid hialuronik, peptide aktivizuese te nxierjes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sunissime Aftersun Face Serum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *