Supra Radiance Christmas Box Gel-creme + Eclat Regard Serum

60.00

SKU: 3508240015268 Kategori: ,

Përshkrim

LIERAC SET KUNDËR PLAKJES SUPRA RADIANCE
SUPRA RADIANCE CREAM 50ml + SUPRA RADIANCE EYE CREAM 15ml
LËKURË NORMALE DHE TË KOMBINUAR
50 ml + 15 ml


Seti i jashtëzakonshëm me efekt rrezatues, antioksidant kundër plakjes i cili përmban:

SUPRA RADIANCE XHEL-CREAM 50ML
I cili riaktivizon shkëlqimin, detoksifikon, korrigjon rrudhat dhe mbron lëkurën nga agresionet e përditshme.
Bazuar në mjekësinë ushqyese dhe mjedisore, ky xhel-krem kombinon ekstraktin e bimës horehund të bardhë, i cili lufton kundër plakjes toksike, me koncentratin anti-plakje Hyalu-3. Është i pasuruar me ekstrakt antioksidant të pemës pagoda dhe pluhur mattifikues orizi.
Ideale për lëkurë normale në kombinim.

SI DHURATË: SUPRA RADIANCE Serum-Krem për shkëlqimin dhe zbutjen e rrudhave të syve 15ML
Aktivizues i shkëlqimit të syve
Bazuar në mjekësinë ushqyese dhe mjedisore, ky serum-krem kombinon ekstraktin e bimës horehund të bardhë, i cili lufton kundër plakjes toksike, me koncentratin kundër plakjes Hyalu-3. Është i pasuruar me ekstrakt antioksidant të pemës pagoda dhe pluhur mattifikues orizi.

  • Xhel-krem: Riaktivizon shkëlqimin, korrigjon rrudhat dhe mbron lëkurën nga agresionet e përditshme.
  • Serumi i syve: Korrigjon rrudhat dhe tonifikon. Kundër fryrjes – Kundër rrathëve të errët.

PËRDORIMI:
Xhel-krem: Aplikojeni në fytyrë në mëngjes.
Serumi i syve: Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje në zonën e syve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Supra Radiance Christmas Box Gel-creme + Eclat Regard Serum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *