Supra Radiance Gel-cream

46.00

SKU: 3508240003289 Kategori:

Përshkrim

Xhel krem per detox dhe anti-rrudhe
E rekomandueshme per lekure normale dhe te kombinuar

Rikthues i shkëlqimit
Bazuar në ilaçin ushqyes dhe atë mjedisor, ky krem xhel kombinon ekstraktin e bardhë të horehound, i cili lufton kundër plakjes toksike, me koncentratin anti-plakje Hyalu-3. Eshtë i pasur me ekstrakt anti-oksidues të pemës pagoda dhe pluhur oriz matifikues.
Ka efekt zbutës të menjëhershëm.

Perdorimi: Vendoseni në mëngjes në fytyrë.

Përbërës aktiv:
Horehound i bardhë rinovues celular, veprimi i ngjashëm me Nrf2: detoksifikon qelizat, parandalon formimin e toksinave të reja dhe riaktivizon metabolizmit qelizorë
Koncentrat Hyalu-3 – Anti-plakje (zbutje – mbushje)
Ekstrakt peme faltore – Anti-oksidues
Pluhur orizi – Matifikim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Supra Radiance Gel-cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *