Supra Radiance Night

46.00

5 stok

SKU: 3508240003326 Kategori:

Përshkrim

Kren detox dhe antirrudhe Supra Radiance
I rekomandueshem per te gjitha tipet e lekures
Krem nate

Bazuar në ilaçin ushqyes dhe atë mjedisor, ky krem kombinon ekstraktin e bardhë të horehound, i cili lufton kundër plakjes toksike, me koncentratin anti-plakje Hyalu-3. Eshtë i pasur me ekstraktin detoksifikues të pemës së mëndafshit dhe zbutjen e acideve laktike dhe glikolike.
Një strukturë aktive me një efekt zbutës të menjëhershëm frymëzuar nga kremrat aziatikë të gjumit, duke kombinuar freski dhe komoditet.

Perdorimi: Vendoseni në mbrëmje në fytyrë.

Përbërës aktiv:
Horehound i bardhë rinovues celular – Veprimi i ngjashëm me Nrf2: detoksifikon qelizat, parandalon formimin e toksinave të reja dhe riaktivizon metabolizmin qelizorë
Koncentrat Hyalu-3 – Anti-plakje (zbutje – plumping – mbushje)
Ekstrakt peme mëndafshi – Detoksifikues
Acidet laktike dhe glikolike – Zbutese

sqAlbanian