Sale!

Supra Radiance Serum

24.00

Unifikon – Zbut – Detoksifikon Detoksifikon lëkurën – Ndriçon tonin – Korrigjon rrudhat 30 ml

SKU: 3508240006259 Categories: ,

Description

Bazuar në mjekësinë ushqimore dhe mjedisore, kjo serum lidh ekstraktin e marrubës së bardhë, që lufton kundër plakjes toxinike, me koncentratin Hyalu-3 kundër plakjes. Ai është pasuruar me ekstrakt të frutave të gojit, superfrut antioksidant, dhe me kamare për të aktivizuar mikrocirkulacionin. Një teksturë aktive, e holla dhe lehtë me efekt zbutës dhe një pamje të mirë menjëherë (nacre të ndritshme dhe pluhur soft focus).

Një parfum lulesh dhe femëror që përzier notat e freesia, piperit të kuq dhe tonka-fevë.

TEKNOLOGJITË

MARRUBE BLANC RÉNOVATEUR CELLULAIRE

Lëvizje Nrf2-si: Detoksifikon qelizat, parandalon formimin e toksinave të reja dhe riaktivizon metabolizmat qelizorë.

CONCENTRÉ HYALU-3

3 forma të acidit hialuronik për një efikasitet optimal në sipërfaqe dhe thellësi:

  • Acid hialuronik me peshë molekulare të lartë: hidraton dhe zbut menjëherë.
  • Acid hialuronik mikro-encapsuluar: ofron një veprim mbushës me lirimin e zgjatur.
  • Ekstrakt nga misri i agavës: stimulon sintezën e acidit hialuronik të prodhuar natyrshëm nga lëkura për një përfitim mbushës në afatin e gjatë.

Përfitimet e dëshmuara

Detoksifikon lëkurën, Ndriçon tonin, Korrigjon rrudhat

EFEKTIVITET I DOKUMENTUAR*: Në vetëm 7 ditë:

  • Teint-i i zbehur 80%
  • Ndriçimi i riaktivuar 80%
  • Rrudhat e zbutura 70%

*Studim klinik mbi 20 vullnetarë, serum detoksifikues për një efekt ndriçues + krem antioksidues rekonstruktiv, % e kënaqësisë.

Këshilla për bukurinë

Zbatoni mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë, duke shmangur pjesën rreth syve, nën kujdesin tuaj të zakonshëm LIERAC.