Vitarmonyl Alinea Extra Fort

12.60

SKU: 3286011105294 Kategori:

Përshkrim

ALINEA Extra Strong Fat Burner
Dedikuar personave te cilet deshirojne te djegin yndyrnat, zberthejne sheqernat, eliminojne toksinat dhe luftojne cellulitin.

Kuti me 28 tableta
Per trajtim 14 ditor

Perfitimet:
Veprim 24 oresh per dobesim

GJATE DITES: LARGON YNDYRNAT DHE ZBERTHEN SHEQERNAT.
Gjate dites trupi ne menyre natyrale shfrytezon rezervat e tij te cilat jane mbledhur gjate nates pa konsumim ushqimi. Ketu hyn ne funksion GUARANA e cila ndihmon ne djegjen e yndyrnave te depozituara.
KROMI kontribuon ne metabolizmin normal te makronutrienteve. Merr pjese ne asimilin dhe zberthimin e sheqernave dhe yndyrnave nga trupi duke i shendrruar ato ne energji kur eshte e nevojshme.

GJATE NATES: THITH TOKSINAT DHE ELIMINON CELLULITIN.
Naten trupi eliminon toksinat e akumuluara. Prandaj ne kete moment preciz duhet aktivizuar drenazha.
BISHTAT E QERSHISE kontribuojne ne eliminimin renal te ujit me qellim te mbajtjes se nje siluete te rafinuar.
TULI I RRUSHIT ndihmon per te luftuar kunder pamjes se cellulitit.

Keshilla per perdorim
Te merret 1 tabletë në mëngjes dhe 1 tabletë para vaktit të mbrëmjes, me një gotë të plotë ujë. Këshillohet që të mos tejkalohet doza e rekomanduar.
Objektivi i formesimit: 1 muaj per te ndihmuar ne riformimin e siluetes se duhur, nderkohe qe luftoni cellulitin.

Objektivi i dietes: Gjate 2 javeve te para te dietes, ju lehtesohet humbja e peshes. Perseriteni per 14 dite ne fund te dietes per t’ju ndihmuar ne stabilizimin e peshes. Rekomandohet qe gjate kesaj kohe te shmanget marrja e embelsirave dhe alkoolit.

Perberesit:

1 tablete e dites siguron 150 mg ekstrakt guarana dhe 12.5 µg krom.
1 tablete e nates siguron 250 mg ekstrakt i rrushit dhe 90 mg ekstrakt i bishtave te qershise.

Përdorimi i tepërt mund të rezultojë në efekte laksative. Mos tejkaloni dozen e rekomanduar. Perdorimi i te gjitha suplemeteve duhet te jete pjese e nje diete te balancuar, jetes se shendetshme dhe aktivitetit fizik. Ruajeni ne nje vend te fresket dhe te thate. Mbajeni larg femijeve

sqAlbanian