Vitarmonyl Artichaut Romarin

13.00

SKU: 3286010030689 Kategori:

Përshkrim

Artichaut – Romarin – Angjinarja (Articok)
Angjinarja ndihmon ne detoksifikim e trupit dhe nxit tretjen. Duke promovuar funksionimin e duhur te melcise, lejon evakuimin e toksinave dhe mbetjeve te teperta. Ajo gjithashtu vepron ne nivelin e tretjes dhe ndihmon ne luften kunder problemeve te tretjes. Keshilla per perdorim: Konsumoni 1 tablete ne mengjes te gelltitur me nje gote me uje gjate marrjes se ushqimit. Trajtim 30 ditor per nje veprim te plote. Programi rekomandohet pas nje peirudhe te mbingrenies, gjate ndryshimit te sezonave ose ne fillimit te nje porcesi per dobesim. Duke promovuar funksionimin e duhur te melqise, mundeson largimin e toksinave dhe mbetjeve tjera metabolike. Perberesit: 1 tablet siguron 486 mg articoke extract, ose 5100 mg ne ekuivalent bimor dhe 200 mg rosmarin ekstrakt, ose 800 mg ne ekuivalent bimor.
Kuti me 30 tableta: 45 g Konsumi i tepërt mund të ketë efekte laksative. Këshillohet që të mos tejkalohet doza e rekomanduar. Perdorimi i te gjitha suplemeteve duhet te jete pjese e nje diete te balancuar. Ruajeni ne vend te fresket dhe te thate. Mbajeni larg femijeve. Afati i perdorimit dhe perberesit te shenuar ne ambalazh.

sqAlbanian