Vitarmonyl Homeocaryl Sensible

3.50

SKU: 3286015000038 Kategori:

Përshkrim

Pasta e dhembeve HOMEOCARYL, e perdorur per te pastruar dhembet cdo dite, kontribuon ne nje higjiene te mire orale. Formula e saj ekskluzive permban fluor, te dozuar shume (1450ppm) per te ndihmuar ne mbrojtjen dhe forcimin e smaltit te dhembeve.
Aroma e klorofilit ofron nje ndjesi te kendshme te freskise.
E dedikuar per personat e rritur me probleme paradontale, mishera jo te shendoshe, gjakosje te lehte nga mishrat e dhembeve.

sqAlbanian