Vitarmonyl Huile De Beauty

Ofertë!

7.00

SKU: 3286010026248 Kategori:

Përshkrim

Rekomandohet per personat te cilet deshirojne te kene lekure te shendetshme dhe te shkelqyer
Kuti me 30 kapsula
Per tretman nje mujor

Perfitimet
Vaji i bukurisë nxjerr përfitimet e tij nga një kombinim i 3 vajrave: aguliçe e mbrëmjes, trëndafil nga Kili – Rosehip chile (Rosa Mosqueta) dhe argan të cilat përmbajnë acide yndyrore thelbësore.
Falë përmbajtjes së tij të acideve yndyrore thelbësore, vaji i bukurisë ndihmon në përsosmërinë e lëkurës. E ushqyer nga brenda, lëkura ruan përsosmërinë, elasticitetin dhe shkëlqimin e saj, kështu që duket më e re.
Përveç kësaj, vitamina E është një aleat me veprimin e saj antioksidues, ajo ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidues.

Perdorimi:
Merrni 1 kapsulë çdo ditë në mëngjes, gëlltisni me një gotë ujë. Trajtimi me Vaj të Bukurisë duhet të zgjat 1 muaj dhe të ripërsëritet sipas nevojës. Te mos tejkalohet doza e rekomanduar. Perdorimi i te gjitha suplemeteve duhet te jete pjese e nje diete te balancuar. Ruajeni ne nje vend te fresket dhe te thate. Mbajeni larg femijeve.

Perberesit;
Suplement ushqimor me baze ne aguliçe e mbrëmjes, trëndafil nga Kili (Rosa Mosqueta) dhe argan të cilat përmbajnë acide yndyrore thelbësore.
Agulice e mbremjes / Evening primrose oil (Oenothera biennis); kapsula (xhelatin, stabilizues: glicerol); vaj argani (Argania spinosa); vaj rosa mosqueta (Rosa canina); Vitamin E
1 kapsule siguron 250 mg te vajit te agulices se mbremjes, 150 mg vaj argani dhe 100 mg vaj trendafilit te Kilit (rosehip oil).
Kuti me 30 kapsula: 21.5 g

sqAlbanian