Vitarmonyl Maca Ginger

9.20

SKU: 3286010009036 Kategori:

Përshkrim

MACA GINGER

Maca është një stimulues energjetik që ndihmon në tonifikimin e trupit dhe mbështet performancën fizike. Rekomandohet në rast të rënies në formë ose mungesës së fuqisë, si tek burrat ashtu edhe tek gratë.
Xhenxhefili kontribuon në funksionimin e duhur të sistemit imunitar.

Perdorimi:
Merrni 1 tablet në mëngjes, gëlltiteni me një gotë ujë në mes të mëngjesit, ose në mbrëmje në varësi të nevojave tuaja për energji, për 30 ditë.

Permbajtja:
1 tablete siguron ne ekuivalent bimor: 1056 mg maca dhe 500 mg xhenxhefil. Maca extract ( Lepidium meyenii ); Bulking agent: sorbitol; ginger extract ( Zingiber officinalis ); anti-caking agent: magnesium salts of fatty acids; modified starch.

Xhenxhefili mund të shkaktojë një ndjesi të fortë në disa njerëz të ndjeshëm. Te mos tejkalohet doza e rekomanduar. Përdorimi i tepërt mund të rezultojë në efekte laksative. Te mos u jepet femijeve nen moshen 12 vjecare.

Perdorimi i te gjitha suplemeteve duhet te jete pjese e nje diete te balancuar. Ruajeni ne nje vend te fresket dhe te thate. Mbajeni larg femijeve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vitarmonyl Maca Ginger”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *