Vitarmonyl Spiruline +VitB+Hekur

Ofertë!

6.00

SKU: 3286011100312 Kategori:

Përshkrim

Spiruline + Vitamine B9
Përfitimet:
Spirulina konsiderohet një “Super Ushqim”i pasur me proteine.

Hekuri dhe Vitamina B9 kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe ndihmojnë në zvogëlimin e lodhjes në mënyrë që të rifitoni tonin dhe gjallërinë.

Këshilla për përdorimin:
Merrni- 1 kapsul në mëngjes në esëll ose para një vakti, për tu gëlltitur me një gotë ujë.Për 1 deri në 2 muaj trajtim. Perberesit: spirulina , kapsule me origjine bimore (derivat celuloze), mineral: pirofosfat hekur, agjent anti-caking: kripera magnezi te acideve ynyrore; vitamin B9. 1 kapsule siguron 200 mg spiruline, 14 mg hekur, 200 mikrogram B9. Kuti me3o kapsula: 10.4g
Kujdes tejkalimi i sasise ditore mund te jap efekte anesore.

sqAlbanian