Vitarmonyl Suprabiotique

Ofertë!

5.00

SKU: 3286010055309 Kategori:

Përshkrim

Suprabiotique ofron një zgjidhje ideale për të ruajtur larminë e mikrobiotës, e cila përcakton të gjithë mikroorganizmat që jetojnë në trup. Mikrobiota e zorrëve ndodhet kryesisht në zorrën e trashë, ku roli i saj është thelbësor. Suprabiotique është një kompleks i përbërë nga 4 shtame plotësuese që u përkasin familjeve të laktobacileve dhe bifidobaktereve të cilat gjenden natyrshëm në mjedisin e zorrëve dhe përbëjnë një pjesë të florës së zorrëve: Lactobacillus acidophillus, Bifodobacterum lactis, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium breve.
Perdorimi: Te merret nje kapsule ne dite ne mengjes, gjate ushqimit me nje gote uje. Ky trajtim rekomandohet pas marrjes se antibiotikeve, gjate/para/pas nje udhetimi ose rregullisht gjate tere vitit.
Permbajtja: 4 miliarde bakterie ne formulim
Ky produkt permban perberes nga gruri, soja dhe qumeshti.
Ky suplement ushqimor formulohet pa konservanse, pa ngjyra artificiale ose arome, pa shtuar kripe ose sheqer, pa dioksid titani.

sqAlbanian