Vitarmonyl Vitamin C Efervetë

Ofertë!

3.50

SKU: 3286011100176 Kategori:

Përshkrim

VITAMINA C 500mg
Ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe mbështet funksionimin normal të sistemit imunitar
Për të gjithë njerëzit gjatë periudhave të lodhjes dhe ndryshimeve sezonale.

Kuti me 24 tableta
Program 3-mujor

Përfitimet
E domosdoshme për trupin tonë, vitamina C ka shumë përfitime.

Duke ndihmuar në zvogëlimin e lodhjes, është i dobishëm në rast të humbjes së formës dhe ndihmon për të rimarrë energjinë çdo ditë.

Merr pjesë në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe promovon rezistencën imunitare të organizmit.

Këshilla për përdorimin
¼ tabletë në ditë, tretet në një gotë me ujë, mundësisht në mëngjes.

Për 3 muaj.

Të konsumohet si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Këshillohet që të mos tejkaloni dozën e rekomanduar. Përdorimi i tepërt mund të rezultojë në efekte laksative. Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve.

Përbërësit
Enmbëlsues: sorbitol; acidifikues: acid limoni; vitaminë C ; rregullatori i aciditetit: bikarbonat natriumi; aromë natyrale e portokallit; mbështetje: glukol polietileni; ekstrakt paprika (kapsulum annuum);  dioksid silici; pluhur lëng panxhari; ëmbëlsues: sakarinë, glikozide steviol.

¼ i një tablete siguron 125 mg vitaminë C në ditë (156,25% të NRVs *).
* VNR: Vlerat referuese ushqyese.
Kuti me 24 tableta: 67.2 g

sqAlbanian