Vitarmonyl Vitamin C+d, Calcium

Ofertë!

5.00

SKU: 3286010026989 Kategori:

Përshkrim

Vitamine C + Calcium + Vitamine D
Për persona që duan ti rikthejnë trupit të tyre energjinë e humbur.
Paketim me 24 tableta.

Përfitimet:
Ndihmon në rikthimin e energjisë.
Vitamina C ndihmon në reduktimin e lodhjes për tu ndjer më energjik.
Kalciumi, minerali më i bollshëm në trup, ndihmon në mirëmbajtjen e kockave.
Vitamina D ndihmon në përthithjen e kalciumit dhe kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Permbajtja:
1 tablete siguron 200 mg kalcium, 180 mg vitamin C dhe 5 µg vitamin D.

Këshilla për përdorimin:
Përtypni 1 tabletë në ditë, preferohet në mëngjes.
Trajtim 24 ditor, që ripërsëritet nëse është e nevojshme.
Konsumojeni si pjesë të një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyre jetese të shëndetshme. Këshillohet që të mos tejkalohet doza e rekomanduar. Përdorimi i tepërt mund të rezultojë në efekte laksative. Ruajeni në një vend të thatë e të freskët. Mbajeni larg fëmijëve.

sqAlbanian