Anti-age Expert

15.00

SKU: 3286010066206 Categories: ,

Description

ANTI – AGE EXPERT
SUPLEMENT USHQIMOR /EKSPERT KUNDËR PLAKJES
KOMPLEKS ME PËRBËRJE VEGANE
30 KAPSULA


Formula VITAVEA  Anti-Aging Expert është aleati juaj për të rikthyer të gjithë shkëlqimin e saj në lëkurë.

Eksperti kundër plakjes VITAVEA Bien-être është një suplement ushqimor, formula e tij e plotë kombinon 8 përbërës aktivë të njohur dhe të vlerësuar për efektivitetin e tyre në shkëlqimin, qëndrueshmërinë dhe rrudhat: acid hialuronik, koenzimë Q10 kolagjen, vitamina A, C, E, zink, selen. 

PËRBËRJA:

Maltodekstrinë; kapsulë me origjinë vegjetale (që rrjedh nga celuloza); vitaminë C ; hidrolizat e kolagjenit të peshkut; hialuronat natriumi; Vitamina E; koenzima Q10; mineral: oksid zinku; agjent kundër grumbullimit: kripërat e magnezit të acideve yndyrore; maja selenium Saccharomyces cerevisiae); vitaminë A.

PËRDORIMI:

2 kapsula në ditë në mëngjes, të gëlltiten me një gotë ujë.

KËSHILLA

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Konsumojeni si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm. Për tu mbajtur në një mënyrë jetese të shëndetshme. Ruani në një vend të thatë të freskët. Mbajeni larg fëmijëve. Mos konsumoni në të njëjtën kohë produkte të tjera që përmbajnë vitaminë A. Konsumi duhet të kufizohet në disa javë/muaj. Nuk rekomandohet në rast alergjie ndaj njërit prej përbërësve.