Sale!

Set Dhuratë Jowaé 1

Original price was: 23.00€.Current price is: 16.10€.

Categories: ,

Description

SET DHURATË JOWAÉ
SHKUMË JOWAÉ E BUTË MICELARE PASTRUESE MAKIAZHI 150 ML DHE KREM HIDRATUES E LEHTË 40 ML
150 ML + 40 ML


Me Lumifenole antioksidante, Ujë Lule Sakura & Bozhure Imperial
Për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato më të ndjeshmet.
Fytyrë dhe sy.
150 ml + 40 ml

Një kuti e çmuar me gjërat e domosdoshme të Jowaé.

SHKUMË E BUTË MICELARE LARËSE MAKIAZHI
Ujë micelar për heqjen e grimit për fytyrën dhe sytë me një formulë delikate dhe një teksturë të hollë, të lehtë dhe të ëmbël. Për të shpëlarë.

Me 98% përbërës me origjinë natyrale.
Për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato më të ndjeshmet.
Nuk irriton sytë. Nuk e than lëkurën.
E testuar klinikisht nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik.
Pastron butësisht lëkurën dhe heq të gjitha llojet e make-up-it.
Eliminon mbetjet e ndotjes dhe papastërtitë e lëkurës. E ribalancuar, lëkura pastrohet dhe rigjen rehatinë e saj.

KREM HIDRATUES I LEHTË
Krem hidratues i lehtë për fytyrën për lëkurën normale në të kombinuar, madje edhe ato më të ndjeshmet.
Me 88% përbërës me origjinë natyrale.
E testuar klinikisht nën kontroll dermatologjik, jo komedogjen.
Hidraton, zbut dhe qetëson lëkurën. E ribalancuar, lëkura rigjen rehati dhe butësi. Lëkura duket e freskët dhe me shkëlqim.