Sale!

Jowae Revitalizing Moisturizing Shower Gel

Original price was: 6.10€.Current price is: 4.27€.

SKU: 3664262001440 Category:

Description

GEL DUSHI HIDRATUES REVITALIZUES
Me Lumifenole antioksiduese & Uje Bambu
Per të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe të ndjeshme.
Për të gjithë familjen.

95% e përbërësve janë me origjinë natyrore

Ky xhel dushi zgjon butësisht lëkurën dhe shqisat e lëkurës me aromën e tij të freskët ujore, duke përzier lotusin, zambakun e ujit dhe gjethet e fikut dhe permbajtjen e qumeshtit për një prekje të butë, të freskët. Gjallërues, uji i bambusë i kombinuar me antioksidues Lumifenole, përbërësi aktiv i patentuar i Jowae, ringjall lëkurën dhe shuan etjen e saj.

Është i përshtatshëm për të gjithë nga mosha 3 vjeç. Testuar nën kontrollin dermatologjik.
Formule Vegane.

Vendoseni në lëkurë të lagur, masazhojeni butë dhe shpëlajeni.

0% PARABENE, FENOKSIETANOL, VAJ MINERAL, SILIKON

Përbërësit: Uje . Glukosid dekil. Glicerinë. Natrium Lauroyl Sarcosinate. arom?. Acid citrik. Benzoat natriumi. Ekstrakt i frutave të Acacia Concinna. Coco-glukozid. Ekstrakt rrënjor Gypsophila Paniculata. Ujë Bambusa Vulgaris. Saponina. Sorbat kaliumi. Acid sorik. Ekstrakt i tempervivum tectorum. Tokoferol. Lecitine.