Sale!

Phytoapaisant Serum

Original price was: 17.00€.Current price is: 13.60€.

SKU: 3338221005588 Category:

Description

PHYTOAPAISANT SERUM

Koncentrat/Serum SOS për kruajtje kokëfortë të skalpit!

97% e përbërësve janë me origjinë natyrore.

Ky serum shumë i freskët lehtëson menjëherë kruajtjen, madje edhe kruarjen e vazhdueshme. Formuluar me ekstrakt lëvore Jojobe me efikasitet të provuar kundër kruajtjes, qetëson zonat e ndjeshme dhe të irrituara.

Nga aplikimi i parë, ndjesia si shpimi gjilpërash lehtësohen, ngushtësia dhe kruajtja qetësohen.

Aplikoni lokalisht në zona të irrituara sa më shpesh që të jetë e nevojshme. Pa shpëlarje.