PHYTOVOLUME VOLUMIZING BRUSHING SPRAY

18.00

Kategori:

Përshkrim

PHYTOVOLUME VOLUMIZING BRUSHING SPRAY
SPREJ FENIRIMI PËR FLOKË VOLUMINOZ
PËR FLOKË TË HOLLË DHE PA VOLUM
150 ml


PHYTOVOLUME, gama e kujdesit që sjell trupin dhe energjinë tek flokët e hollë dhe të sheshtë.
Për ata që dëshirojnë të marrin një “volum parukerie” në shtëpi, pa pasur nevojë të presin flokët nëse janë të gjatë.

I preferuari i parukierëve, ky sprej i lehtë i lançuar në vitin 1986 është kult! Formula e tij është përsosur dhe pasuruar me proteina bizele dhe një ekstrakt rrushi që mbron nga nxehtësia. Rrit menjëherë volumin nga rrënjët, duke i dhënë pranverë dhe qëndrueshmëri flokëve, pa efekt kartoni. Termo-mbrojtës, gjithashtu ruan flokët nga nxehtësia e tharëses.

PËRBËRËSIT AKTIV:

 • Proteina e bizeleve
  Superushqim i pasur me aminoacide, hidraton fibrën nga brenda.
  Ofron mbështetje shumë të nevojshme për flokë të hollë dhe të sheshtë.
  Mbuloni flokët deri në shampon tjetër.
 • Ekstrakt Nasturtiumi
  Veprim tonifikues në lëkurën e kokës.
  Ndihmon në ngritjen e rrënjëve.
 • Ekstrakti i rrushit
  Përbërës aktiv me origjinë bimore, termo-mbrojtës.
  Mbron flokët nga stresi oksidativ i krijuar nga nxehtësia.

PËRDORIMI:

-Spërkateni në flokët e thara me peshqir në rrënjët dhe në gjatësi, më pas i krihni për t’u shpërndarë.
– Masazhoni kokën me gishta për të liruar materialin në rrënjët e flokëve pastaj thani ato.
– Vazhdoni me stilimin duke përdorur një furçë për tharje.

Formula e koncentruar: mjafton një sasi e vogël!

VEGAN | PA SULFATE | PA PARABEN | PA SILIKON | PA GLUTEN

sqAlbanian