Sale!

Phytodetox Spray 150ml

Original price was: 18.00€.Current price is: 14.40€.

SKU: 3338221003263 Category:

Description

PHYTODETOX SPRAY
Spërkatje freskuese ANTI-Erë
SKALP DHE FLOKË
150ml

Ndotja, stresi, tymi, akumulimi i produkteve, uji i fortë
Stilet tona intensive të jetesës mbytin kokën dhe flokët.

Ky llak – sprej është ideal për të varurit nga të pasurit gjithmonë flokët të pastër.
Veprim i dyfishtë kundër erërave: neutralizon erërat e këqija (duhan, ndotje, gatim, etj.) Dhe i ndalon ata të dëmtojnë flokët.
Cilësia e saj e lehtë me vaj esencial të Eukalipt dhe Kumquat rikthen pastërtinë dhe lehtësinë e flokëve të asfiksuar.
Flokët rigjenerojnë freskinë dhe vëllimin për t’u ndjerë të pastër në çdo kohë.

Përdorimi
– Spërkatni rrënjët dhe gjatësitë.
– Vazhdoni me stilim.
Pa shpëlarje.

Përbërësit aktiv:
Vaj esencial eukalipt – Veprimi i tij freskues është ideal për flokët e ndotur dhe të asfiksuar.

Ekstrakt kumquat – Falë përmbajtjes së tij antioksiduese të vitaminës C si dhe sheqernave dhe mineraleve hidratues, ekstrakti Kumquat rrit flokët.

Nxjerrja e rodheve – Ndihmon në detoksifikimin e kokës dhe sjell lehtësi në flokët e ndotur, të cilat kanë një tendencë për të rifituar shpejt yndyrën.