Sale!

Phytokeratine Extreme Kreme

Original price was: 19.00€.Current price is: 15.20€.

SKU: 3338221000484 Categories: ,

Description

Phytokeratine extreme kreme
Kreme ushqyese e dedikuar per floke shume te demtuar

Kjo kreme ushqyese, ultra e lëngshëm zbulon menjëherë flokët e shëndetshëm.
Formula Luxe parandalon keputjen, tharjen dhe cërcitjen e flokëve duke ofruar flokë të butë, të kthjellet dhe të ndriçuar me shkëlqim.
Anti-keputje dhe parandalon ndarjen e flokut në maja
Shkëlqim i jashtëzakonshëm dhe prekje e butë
Mbrojtje termike deri në 430 gradë Fahrenheit
Hidratuese

Perdorimi: aplikoni 2 deri në 4 sprucime në varësi të trashësisë dhe gjatësisë së flokëve. Shperndajeni në flokë të thatë në gjatësinë e mesit dhe në skajet e saj.
Aplikimi mund te behet ne floke te thate ose gjysme te lagur.

Perberesit aktiv:
Gjalpi Sapote i pasur me acide yndyrore Omega 6
Vaj nga druri Baobab: Rikthen filmin hidrolipidik
Keratine botanike