Sale!

Phytojoba Moisturizing Shampoo 400ml

Original price was: 16.00€.Current price is: 12.80€.

SKU: 3338221004239 Category:

Description

PHYTOJOBA MOISTURIZING SHAMPOO
SHAMPO HIDTRATUES
PËR FLOKË TË THATË

400 ml


Ky shampo lan butësisht skalpin e kokës dhe hidraton flokët e thatë për të sjellë butësi dhe shkëlqim, pa e rënduar atë. Struktura e lehtë e qumështit jojoba me perla pastron butësisht, përforcon shtresën hidrolipidike dhe kufizon avullimin e lagështisë.

82% PËRBËRËS NATYROR

Një shampo me ngjyrë perle, shkëlqyese, e pasur dhe shumë e koncentruar që hidraton dhe ushqen flokët pa i rënduar ato.

Dallimi mund të shihet menjëherë: pasi të thahen me peshqir, flokët rrezatojnë me bukuri të pakrahasueshme dhe janë më të butë.

Një erë magjepsëse tropikale e kokosit dhe vaniljes. Një teksturë e trashë e koncentruar me ngjyrë perle për t’u përdorur me maturi.

PËRBËRËSIT AKTIV:

  • Ekstrakt Purslane
    Kjo bimë ka veti anti-irrituese kur përdoret në mënyrë topike. Ekstrakti i purslanit është me të vërtetë në gjendje të zvogëlojë reaksionin inflamator.
  • Ekstrakte të Lime dhe Lule-pasionit
    Të marra nga një proces ekskluziv i gjelbër, nxjerrjet e bimëve kanë zëvendësuar gjithmonë ujin në formulat PHYTO. Lulja e Lime dhe gjethet dhe lulet e lule-pasionit mbushin formulat PHYTOAPAISANT me vetitë e tyre qetësuese dhe qetësuese.

PËRDORIMI:
Vendoseni në flokë të lagur, masazhojeni butë. Aplikojeni dy herë gjatë larjes duke e lënë të veprojë për 2 minuta dhe më pas shpëlajeni. Përdoreni sa herë që lani flokët si shampoja juaj e preferuar e përditshme.

Për një ritual të plotë, përdorni në kombinim me pjesën tjetër të gamës PHYTOJOBA.

VEGAN | PA SULFATE | PA PARABEN | PA SILIKON | PA MIT | PA ALKOOL