Phytojoba Shampo New

13.00

SKU: 3338221002716 Kategori:

Përshkrim

Phytojoba shampo
Shampo hidratuese per floke te thate

Ushqeni dhe zbutni flokët e dëshpëruar me këtë shampo aromatike me bazë kokosi e formuluar për të pastruar butësisht dhe hidratuar intensivisht flokët. Një përqendrim i lartë i luleve të mallowit me ekstrakte te qumështit te jojobës, rregullon dhe rikthen elasticitetin, duke i lënë flokët të lëmuar, të kthjellët dhe me shkëlqim.
Pastron butësisht pa u hequr.
Siguron hidratim optimal.
Rivendos filmin hidrolipid të kokës.
Riparon flokët e thatë me butësi, elasticitet dhe shkëlqim.

Perdorimi: hidhni një sasi të vogël në pëllëmbën e duarve, formoni shkumë dhe masazhojeni në flokë të lagur. Shpëlaje.
Një shampo e dytë rrit efektivitetin e përbërësve aktivë. Formulë e përqendruar. Mund të përdoret deri në 3x në javë.

Perberesit aktiv:
Qumështi Jojoba
Ekstrakte mallow
Proteinat e bizeleve

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Phytojoba Shampo New”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *