Sale!

PHYTOSQUAM MOISTURIZING MAINTENANCE SHAMPOO

Original price was: 16.00€.Current price is: 9.60€.

SKU: 3338221004024 Category:

Description

PHYTOSQUAM MOISTURIZING MAINTENANCE SHAMPOO
SHAMPON PËR MIRËMBAJTJE DHE HIDRATIM
KUNDËR SKALPIT ME ZBOKTH TË THATË
250 ml


Një shampo mirëmbajtjeje që funksionon për të balancuar skalpin e kokës dhe për të hequr thekonet e zbokthit duke siguruar hidratim optimal dhe shkëlqim të bukur për flokët. Ky shampo delikate për eksfolimin e kokës sjell lagështi të përtërirë për flokët e thatë. Lëkura e kokës është e ekuilibruar dhe e shëndetshme. Flokët lihen të hidratuar, të butë dhe me shkëlqim.

Parandalon përsëritjen e thekoneve të lirshme
Ofron hidratim optimal
I le floket te bute dhe me shkelqim

PËRBËRËSIT AKTIV:

  • Ekstrakte të Piperit të Zi
  • Bois de Guyane

Ky kompleks bimësh me performancë të lartë eliminon përgjithmonë zbokthin duke respektuar lëkurën e kokës dhe barierën e lëkurës. Unik, ai kombinon efikasitetin kundër zbokthit dhe bukurinë e flokëve.

PËRDORIMI:

Për efekt më të lartë ky shampoo përdoret pas 2 javësh trajtimi me shampo intensive kundër zbokthit PHYTOSQUAM.

Aplikojeni në skalpin e lagur, masazhojeni butësisht dhe më pas shpëlajeni.
Përsëriteni aplikimin e dytë, lëreni për 2 minuta, më pas shpëlajeni tërësisht.

Për një ritual të plotë, përdoret në kombinim me para-shampo botanik PHYTOPOLLEINE, një herë në javë.

VEGAN | PA SULFATE | PA PARABEN | PA SILIKON | PA GLUTEN