Sale!

Phytolium 4 Ampula

Original price was: 48.00€.Current price is: 28.80€.

SKU: 3338221000026 Category:

Description

PHYTOLIUM 4 AMPULA 
AMPULA – SERUM PËR MESHKUJ
SERUM PËR RËNIE KRONIKE-TË RËNDË TË FLOKËVE
12 ampula


Phytolium 4 është një formule 100% hormonale dhe pa ilaçe që në mënyrë të sigurt dhe efektive siguron flokë të shëndetshëm, të trashë dhe me pamje më të dendur. Ky trajtim i fuqishëm i skalpit të kokës përmban katër përbërës të patentuar për të luftuar rrallimin kronik dhe të rëndë të flokëve tek meshujt.

  • Rikthen ciklin normal të jetës së flokëve
  • Parandalon hollimin e parakohshëm
  • Mbështet rritjen e shëndetshme të flokëve të reja
  • Forcon dhe shton dendësinë

Për 88% me pak rënie dhe ngadalsim i rënies së flokëve

PËRBËRËSIT AKTIV:

  • Capicellpro
  • Ekstrakt Serena
  • Procianide grejpfruti dhe vaj esencial Cananga

PËRDORIMI:
Aplikojeni 3 here ne jave per 3 muaj. Vendoseni në flokë të thatë ose gjysme te lagur. Duke përdorur grykën e aplikuesit, aplikoni me kujdes në rrënjën e flokëve, seksion për seksion. Masazhoni për të stimuluar skalpin e kokës dhe për të bere përhapjen. Mos e shpëlani. Stiloni floket si zakonisht.

VEGAN | PA PARABEN | PA SILIKON | PA SULFATE | PA GLUTEN