Sale!

Phytovolume Shampo

Original price was: 13.00€.Current price is: 7.80€.

SKU: 3338221003867 Category:

Description

Phytovolume shampo
Shampo volumizues

Me ngjyrën e tij të kuqe të tejdukshme, ky shampo i lëngshem me pak sasi pastron butësisht lëkurën e kokës ndërsa ktijon një shkumë të lehtë. Ekstrakti i bambusë përcjell forcën e tij në fibrat e flokëve, ndërsa ekstrakti i Yarrow dhe Tormentil ringjall fryrjen e flokëve. Shampoja siguron një ndjenjë të vërtetë lehtësie, flokët e imët dhe të rrafshët rriten menjëherë në vëllim. Flokët shndërrohen, duke u rikuperuar.

Perdorimi: vendosni një sasi të vogel në flokët e lagur. Masazhojeni dhe shpëlajeni. Përsëriteni duke e lënë shkumën për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni tërësisht.Mund te përdoret çdo ditë.

Perberesit aktiv:
Ekstrakt bambu
Ekstrakte Yarrow dhe Tormentil