Sprej Fiksues 31501

10.00

3 in stock

SKU: 3701194501874 Categories: ,

Description

Sprej llak fiksues makijazhi
Grim i lartësuar dhe afatgjatë. Pa efekt shkëlqimi. I padukshëm dhe komod.
Ky sprej fiksues hidraton, freskon fytyrën dhe rregullon përbërjen pa ndonjë efekt jo të kënaqshëm. Ai zgjat gjatë make-upin tuaj duke depozituar një vello delikate të grimcave fiksuese. Dhe përparësia e fundit: ky llak fiksues mbron lëkurën nga agresionet e jashtme. Top!

Fiksuesi është i padukshëm, i rehatshëm dhe aplikohet në fund të grimit.

Për një pamje perfekte, natën dhe ditën!

 

Këshilla

– Ju dilni dhe doni ta vendosni në sytë tuaj? Një ide: vendosni pak vezullim në fytyrë dhe dekolte! Llaku fiksues para apo pas vezullimit do t’ju sigurojë një mbajtje perfekte dhe afatgjate

-Për të intensifikuar pigmentimin dhe mbajtjen e hijeve tuaja, lagni me llak brushat që shpërndani hijet e syve, pastaj merrni materialin dhe aplikojeni atë në lëkurë.