Sale!

Biolane -Aftersun Body Milk Repair

Original price was: 10.00€.Current price is: 7.00€.

98%origjinë natyrore
Prodhuar në Francë
Paketim i ricikluar
SKU: 3286010088109 Category:

Description

Biolane -Qumësht riparues rehidratues

Qumështi pas diellit hidraton, qetëson dhe mbron lëkurën e ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve të vegjël pas ekspozimit në diell.

Një formulë me origjinë natyrale 98% me kombinimin e përbërësve të njohur për vetitë e tyre mbrojtëse .
Me vaj organik të kamelinës, i pasur me omega 3, për të ushqyer në mënyrë të qëndrueshme lëkurën. Një formulë e testuar klinikisht nën mbikëqyrjen mjekësore për sigurinë më të madhe të të porsalindurve.

Perdorimi: Aplikojeni  në fytyrë dhe trup pas cdo ekspozimi ne diell.

Additional information

Pesha

100 ml