Ofertë!

Biolane – Gel Intime

5.95

SKU: 3286010027573 Kategori: ,

Përshkrim

GEL APAISANT TOILETTE INTIME
XHEL PASTRUES QETËSUES INTIM
HIGJENË NATYRALE
200 ml


Pastron butësisht zonën intime dhe qetëson lëkurat e ndjeshme ose të irrituara të pasura me agjentë super yndyrorë dhe hidratues, ky xhel ruan dhe mbron zonën intime.

Përmban bisabolol, një perberes aktiv i njohur për vetitë e tij qetësuese.Ai pakëson ndjesitë e acarimit ose parehatise. I pasuruar me acid laktik, ruan aciditetin natyral të florës dhe ruan barrieren e saj mbrojtëse. Hipo-alergjik dhe me pH fiziologjik (5.2), formula e tij nuk është agresive ndaj florës bakteriale normale.

PËRBËRJA:

Uje, Glycerin, Cocamidopropyl betaine, Peg-7 glyceryl cocoate, Sodium cocoamphoacetate, Disodium lauryl sulfosuccinate, Lactic acid, Sorbitan sesquicaprylate, Sodium benzoate, Parfum, Salicylic acid, Bisabolol.

PËRDORIMI:

  • Përdorni për higjienën e përditshme të zonave intime.
  • Shpërlajeni me kujdes me ujë pas aplikimit.
  • Vetëm për përdorim të jashtëm.
  • I pershtatshem per grate shtatzana, grate pas lindjes dhe vajzat ne adoleshence.

Vendi i origjinës: Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Biolane – Gel Intime”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *