Brush Foundation Bamboo 41003

4.50

SKU: 3701194505872 Categories: ,

Description

Aplikues për krem dhe baza të lëngshme për fytyrë
Për një aplikim perfekt të sherkut tuaj

Kjo furçë e re e posaçme mundëson një aplikim të personalizuar të themelit krem ose bazës së lëngshme dhe / ose maskave të fytyrës tuaj për një lëkurë të patëmetë. E bërë nga fijet sintetike, kjo furçë bambu ju lejon të aplikoni sasinë e duhur të materialit për një përfundim natyral dhe kadife.

 

Shtesë: Furça Vegan me fije sintetike të butësisë së pakrahasueshme.

 

Këshilla

-Mund ta përdorni për konturim

-Kjo furçë mund të përdoret gjithashtu për të aplikuar maska për fytyrë dhe tekstura të tjera kremoze

– Për përbërjen dhe lëkurën 100% të pastër, mos harroni të pastroni aksesorët tuaj sa më shpesh të jetë e mundur me sapun të butë dhe / ose shampo!