Palette 12 Eyeshadows 10603

15.00

5 stok

SKU: 3701194500266 Kategori:

Përshkrim

Paletë kozmetikë me hije mat

Kjo gamë e re përbërjeje nga YouAreCosmetics përbëhet nga 12 hije shumë të pigmentuara në një format të përshtatshëm për t’u bartur me vete kudo. Ideale për të punuar të gjitha tonet e syve tuaj në formën SMOKEY! Përzgjedhja e ngjyrave përfshin një variacion të rimelëve mat për përbërjen që përshtatet me të gjitha dëshirat tuaja.
Sasia: 18g

Madhësia e paletës: 20cm X 7cm

Këshilla
-Dëshironi të intensifikoni ngjyrën e rimelëve? Mos harroni të lagni furçën e hijes së syve me llakun fiksues para se të vendosni hijet tuaja të syve
-Trick për mbajtje afatgjatë: baza e rimelit! Aplikoni përpara make-up-it për mbajtjen 24-orëshe të hijeve tuaja të syve.

Si ta përdorim mirë?

Vendosni paraprakisht bazën e rimelit. Përziejeni atë me majat e gishtave dhe krijoni një ngjitje të mirë midis hijeve tuaja dhe lëkurës. Pastaj zgjidhni ngjyrën që dëshironi dhe realizoni grimin tuaj me furçën e hijes së syve dhe me furçën e përzierjes.
Si ta mbajmë atë?

Ju mund ta mbani këtë paletë për 12 muaj pas hapjes. Kini kujdes të veçantë për ta mbajtur paletën të mbyllur dhe larg nxehtësisë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Palette 12 Eyeshadows 10603”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *