Foundation Sable 30102

10.50

2 in stock

Description

Serum i lëngshëm me ngjyrë
Një çehre me shkëlqim dhe gjysëm mat: është e mundur!
Formulë e lehtë, pasqyrim i jashtëzakonshëm, përbërje jo e yndyrshme… kjo bazë me SPF15 shpejt do të bëhet e preferuara juaj!

Formula e saj e lëngshme me efekt material zero do t’ju japë një ndjesi unike të lehtësisë dhe një fund të butë. I përshtatshëm për lëkurë të kombinuar, korrigjon me transparencë dhe sublimon lëkurën me një mbulesë të lyer gjysmë të mat. Pamja juaj është rrezatuese dhe natyrale, në një gjest të vetëm.

 

Hipoalergjik dhe jo-komedogjen.

 

Për cilat lloje të lëkurës: të kombinuar në të yndyrshme

 

Këshilla
Mos ngurroni të përzieni 1 hije të errët dhe 1 hije të çelët! Për të zbardhur ngjyrën, shtoni pak nga kremi juaj i ditës si bazë.
-Për mbrojtje optimale, mund të përzieni mbrojtjen tuaj nga dielli SPF 50 me këtë themel serum.