Blush And Bronzer 30901

5.00

SKU: 3701194501720 Categories: ,

Description

Blush and Bronzer
Treshja thelbësore për të skalitur, ndriçuar dhe sublimuar fytyrën
Është i përbërë nga treshja thelbësore: Dy nuanca për skuqje për një shkëlqim të garantuar të shëndetshëm dhe një nuancë për nxirje për të ndriçuar dhe gdhendur pamjen…

Kjo paletë do të bëhet shpejt aleati juaj më i mirë i makijazhit

Pak shtesë: hipoalergjik dhe jo-komedogjen.

Madhësia e paletës: 9cm X 5cm

 

Këshilla
-Vetëm bronzeri nga paleta mund të përdoret për të ngrohur fytyrën dhe për të dhënë një efekt të nxirë. Aksesori thelbësor për ta aplikuar atë: furça
-Lajme te mira! Këto skuqje mund të përdoren gjithashtu për të hijezuar qepallat tuaja duke përdorur furçën e butë të hijes së syve! #Product2in1

Si ta përdorim mirë?

Së pari, skalitni fytyrën me bronz me furçën konturuese, pastaj ngrohni ovalet e fytyrës, si dhe gropat e faqeve. Pastaj, vendoseni nuancën për skuqje në mollëza duke përdorur furçën. Në fund, ndriçoni zonat e ndryshme të fytyrës me theksues (maja e mollëzës, këndi i brendshëm i syrit, kocka e vetullave, ura e hundës dhe harku i kupidit). Ja ku jeni, jeni e bukur, rreze diellore, natyrale.
Si ta mbajmë atë?

Mbrohet nga drita dhe nxehtësia. Deri në 12 muaj pas përdorimit të parë, hapjes.